Využijte služeb našeho penzionu a restaurace Na Pilce

Levné ubytování Okříšky, nedaleko města Třebíč

  • V našem penzionu nabízíme ubytování ve dvou až šestilůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Pokoje jsou vybaveny internetovým připojením a v každém pokoji je také televize.
  • Cena ubytování za jednu noc pro jednu osobu je od 480 Kč. Snídaně stojí 120 Kč/osoba.
  • Ubytováváme v rozmezí od 10:00 do 14:00, případně kdykoliv dle domluvy na tel. 608 440 771. Po ukončení ubytování musíte z pokoje nejpozději odejít v 10:00.
  • Penzion má vlastní osvětlené parkoviště.
  • Ke stravování můžete využít restauraci otevřenou v přízemí penzionu. Je možné si u nás objednat plnou penzi, ale i jednotlivá jídla.
  • Přímo za penzionem je nově vybudovaný rybník a původní vyčištěný lom, vhodný ke koupání.
  • Penzion je ideální pro ty, kteří potřebují ubytování v blízkosti měst Jihlava, Třebíč, Telč, Velké Meziříčí a nechtějí bydlet v hlučném centru města.


Cena ubytování v Penzionu Na pilce:

Levné ubytování v našem penzionu

1 dospělá osoba za noc 480,- Kč s možností dokoupení snídaně za 120,- Kč/osoba.

Slevy: děti do 3 let bez nároku na stravu a lůžko zdarma

Dětské akce (školy v přírodě apod) dle věku, počtu osob a délky pobytu    - individuální kalkulace


Přečtěte si popis jednotlivých pokojů v našem penzionu, abyste si mohli k ubytování vybrat pokoj dle vašich představ.

Popisy pokojů v penzionu Na Pilce

Šestilůžkový pokoj s kuchyňkou

Cena od: 550 Kč osoba/noc

Šestilůžkový pokoj s kuchyňkou je určený pro rodinnou dovolenou nebo delší bydlení v našem penzionu. V kuchyňce je jídelní stůl se třemi židlemi.

Pokoj má jednu manželskou postel a dvě samostatné postele. Zbývající dvě lůžka jsou řešena jako přistýlky. Jsou to klasická lůžka zasunutá pod postelí. Oproti běžné posteli je přistýlka o 5 cm kratší, nižší a užší, má rovnou jednodílnou matraci. Přistýlku lze odsunout od postele, vznikne tak samostatné lůžko. Pokoj je vybavený nočním stolkem s lampičkou u každé postele. Na pokoji se nachází televize, komoda s úložným prostorem, šatní skříň a věšák se zrcadlem a botníkem. Na pokoji je přístupný bezplatný internet.

Šestilůžkový pokoj s kuchyňkou

Pětilůžkový pokoj

Cena od: 480 Kč osoba/noc

Pětilůžkové pokoje v penzionu mají vždy manželskou postel a dvě klasické postele. Páté lůžko je řešeno jako přistýlka, která je klasickým lůžkem zasunutým pod postelí. Oproti běžné posteli je o 5 cm kratší, nižší a užší, má rovnou jednodílnou matraci. Přistýlku lze odsunout od postele, vznikne tak samostatné lůžko. Pokoje jsou vybaveny nočním stolkem s lampičkou u každé postele. Na pokoji se nachází televize, komoda s úložným prostorem, šatní skříň a kombinace věšáku, věšáku se zrcadlem, popřípadě s botníkem. Na všech pokojích je přístupný bezplatný internet.

Pětilůžkový pokoj

Čtyřlůžkový pokoj s kuchyňkou

Cena od: 550 Kč osoba/noc

Čtyřlůžkový pokoj s kuchyňkou je určený pro rodinnou dovolenou nebo delší bydlení v našem penzionu. V kuchyňce je jídelní stůl se třemi židlemi.

Pokoj má jednu manželskou postel a jednu klasickou postel. Čtvrté lůžko je řešeno jako přistýlka, která je klasickým lůžkem, je zasunutá pod postelí. Oproti běžné posteli je o 5 cm kratší, nižší a užší, má rovnou jednodílnou matraci. Přistýlku lze odsunout od postele, vznikne tak další samostatné lůžko. Pokoj je vybavený nočním stolkem s lampičkou u každé postele. Na pokoji se nachází televize, komoda s úložným prostorem, šatní skříň a věšák se zrcadlem a botníkem. Na pokoji je přístup k bezplatnému internetu.

Čtyřlůžkový pokoj s kuchyňkou

Čtyřlůžkový pokoj

Cena od: 480 Kč osoba/noc

Čtyřlůžkové pokoje v našem penzionu mají vždy manželskou postel a jednu samostatnou postel. Čtvrté lůžko je řešeno jako přistýlka, která je klasickým lůžkem. Je zasunutá pod postelí, oproti běžné posteli je o 5 cm kratší, nižší a užší, má rovnou jednodílnou matraci. Přistýlku lze odsunout od postele, vznikne tak samostatné lůžko. Pokoje jsou vybaveny nočním stolkem s lampičkou u každé postele. Na pokoji se nachází televize, komoda s úložným prostorem, šatní skříň a kombinace věšáku, věšáku se zrcadlem, popřípadě s botníkem. Na všech pokojích je přístupný bezplatný internet.

Čtyřlůžkový pokoj

Třílůžkový pokoj

Cena od: 480 Kč osoba/noc

Třílůžkové pokoje v našem penzionu mají vždy dvě samostatné postele. Třetí postel je řešena jako přistýlka, která je klasickým lůžkem, je zasunutá pod postelí. Oproti běžné posteli je o 5 cm kratší, nižší a užší, má rovnou jednodílnou matraci. Přistýlku lze odsunout od postele, vznikne tak samostatné lůžko. Pokoje jsou vybaveny nočním stolkem s lampičkou u každé postele. Na pokoji se nachází televize, komoda s úložným prostorem, šatní skříň a kombinace věšáku, věšáku se zrcadlem, popřípadě s botníkem. Na všech pokojích je přístupný bezplatný internet.

Třílůžkový pokoj

Dvoulůžkový pokoj

Cena od: 480 Kč osoba/noc

Dvoulůžkové pokoje v našem penzionu mají variantu s manželskou postelí i s dvěma samostatnými postelemi. Pokoje jsou vybaveny nočním stolkem s lampičkou u každé postele. Na každém pokoji se nachází televize, komoda s úložným prostorem, šatní skříň a kombinace věšáku, věšáku se zrcadlem, popřípadě s botníkem. Na všech pokojích je přístupný bezplatný internet.

Dvoulůžkový pokoj
TOPlist

Rezervace - testovací verze

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.