Novinky

NovinkyHraní na Pilce

Srdečně vás zveme na kulturní akce, které po celé léto pořádáme na Pilce.

Středa 24. 7. 2024
L.P. - Unikátní Country Bluegrass Projekt!
Připravte se na jedinečný zážitek! L.P. přináší známé písně a melodie v naprosto netradičním pojetí. Tento projekt vznikl v roce 2020 během covidové krize, kdy se muzikanti doma nudili a hledali nové výzvy.

Neděle 28. 7. 2024
Honza Křížek Akustik Band & Elliott Bay
Honza Křížek, zakladatel a bývalý frontman Walk Choc Ice. Jeho kapela představí akustický průřez jeho kariérou včetně vybraných písní z "Walk Choc Ice a hitu REJDIT".
&
ELLIOT BAY - Grunge, Seatlle, Soundgarden, Alice in Chains, Pearl Jam, Nirvana a další... Vzdávají hold těmto legendárním uskupením. Frontman Michal Šafrata.

 

Těšíme se na vás!

 

 

 

 

 

Restaurace

 

Penzion a restaurace Na Pilce je skvělým místem pro ty, kteří se chtějí dobře najíst a pohodlně vyspat v blízkosti Třebíče, Jihlavy a Telče.


Svojí polohou a rozlohou nabízí prostředí, které je jako stvořené pro konání společenských událostí (svatby, rodinné oslavy, různá setkání, třídní srazy, firemní akce…).
Zařídíme pro Vás vše potřebné.


Jsou zde velké zatravněné plochy včetně menšího fotbalového hřiště, dva rybníky, molo, ohniště, hřiště na petanque, dětský venkovní koutek, nadúrovňové trampolíny a lanové centrum. U nás si najde každý to své.


 

Ubytování