Use services of ourpension and restaurant Na Pilce

The accommodation in the guesthouse Na Pilce

  • We offer rooms for 2 - 6 people. Each room has its own bathroom, TV and internet connection.
  • The price for accommodation for a night is from 350 CZK per person.
  • We offer our guests free lighted parking in front of our guesthouse.
  • You can use the service of our restaurant. You can order full board or single dishes.
  • There is a newly built pond and original cleared quarry ideal for swimming or fishing right behind the guesthouse.
  • Our guesthouse is perfect for those of you, who are looking for accommodation close to the cities Jihlava, Třebíč, Telč, Velké Meziříčí and do not want to stay in the noisy city centre.


You can read a description of each room and choose the perfect one for you.

Šestilůžkový pokoj s kuchyňkou

Cena od: 550 Kč osoba/noc

Šestilůžkový pokoj s kuchyňkou je určený pro rodinnou dovolenou nebo delší bydlení v našem penzionu. V kuchyňce je jídelní stůl se třemi židlemi.

Pokoj má jednu manželskou postel a dvě samostatné postele. Zbývající dvě lůžka jsou řešena jako přistýlky. Jsou to klasická lůžka zasunutá pod postelí. Oproti běžné posteli je přistýlka o 5 cm kratší, nižší a užší, má rovnou jednodílnou matraci. Přistýlku lze odsunout od postele, vznikne tak samostatné lůžko. Pokoj je vybavený nočním stolkem s lampičkou u každé postele. Na pokoji se nachází televize, komoda s úložným prostorem, šatní skříň a věšák se zrcadlem a botníkem. Na pokoji je přístupný bezplatný internet.

Šestilůžkový pokoj s kuchyňkou

Pětilůžkový pokoj

Cena od: 480 Kč osoba/noc

Pětilůžkové pokoje v penzionu mají vždy manželskou postel a dvě klasické postele. Páté lůžko je řešeno jako přistýlka, která je klasickým lůžkem zasunutým pod postelí. Oproti běžné posteli je o 5 cm kratší, nižší a užší, má rovnou jednodílnou matraci. Přistýlku lze odsunout od postele, vznikne tak samostatné lůžko. Pokoje jsou vybaveny nočním stolkem s lampičkou u každé postele. Na pokoji se nachází televize, komoda s úložným prostorem, šatní skříň a kombinace věšáku, věšáku se zrcadlem, popřípadě s botníkem. Na všech pokojích je přístupný bezplatný internet.

Pětilůžkový pokoj

Čtyřlůžkový pokoj s kuchyňkou

Cena od: 550 Kč osoba/noc

Čtyřlůžkový pokoj s kuchyňkou je určený pro rodinnou dovolenou nebo delší bydlení v našem penzionu. V kuchyňce je jídelní stůl se třemi židlemi.

Pokoj má jednu manželskou postel a jednu klasickou postel. Čtvrté lůžko je řešeno jako přistýlka, která je klasickým lůžkem, je zasunutá pod postelí. Oproti běžné posteli je o 5 cm kratší, nižší a užší, má rovnou jednodílnou matraci. Přistýlku lze odsunout od postele, vznikne tak další samostatné lůžko. Pokoj je vybavený nočním stolkem s lampičkou u každé postele. Na pokoji se nachází televize, komoda s úložným prostorem, šatní skříň a věšák se zrcadlem a botníkem. Na pokoji je přístup k bezplatnému internetu.

Čtyřlůžkový pokoj s kuchyňkou

Čtyřlůžkový pokoj

Cena od: 480 Kč osoba/noc

Čtyřlůžkové pokoje v našem penzionu mají vždy manželskou postel a jednu samostatnou postel. Čtvrté lůžko je řešeno jako přistýlka, která je klasickým lůžkem. Je zasunutá pod postelí, oproti běžné posteli je o 5 cm kratší, nižší a užší, má rovnou jednodílnou matraci. Přistýlku lze odsunout od postele, vznikne tak samostatné lůžko. Pokoje jsou vybaveny nočním stolkem s lampičkou u každé postele. Na pokoji se nachází televize, komoda s úložným prostorem, šatní skříň a kombinace věšáku, věšáku se zrcadlem, popřípadě s botníkem. Na všech pokojích je přístupný bezplatný internet.

Čtyřlůžkový pokoj

Třílůžkový pokoj

Cena od: 480 Kč osoba/noc

Třílůžkové pokoje v našem penzionu mají vždy dvě samostatné postele. Třetí postel je řešena jako přistýlka, která je klasickým lůžkem, je zasunutá pod postelí. Oproti běžné posteli je o 5 cm kratší, nižší a užší, má rovnou jednodílnou matraci. Přistýlku lze odsunout od postele, vznikne tak samostatné lůžko. Pokoje jsou vybaveny nočním stolkem s lampičkou u každé postele. Na pokoji se nachází televize, komoda s úložným prostorem, šatní skříň a kombinace věšáku, věšáku se zrcadlem, popřípadě s botníkem. Na všech pokojích je přístupný bezplatný internet.

Třílůžkový pokoj

Double room

Cena od: 480 Kč osoba/noc

Dvoulůžkové pokoje v našem penzionu mají variantu s manželskou postelí i s dvěma samostatnými postelemi. Pokoje jsou vybaveny nočním stolkem s lampičkou u každé postele. Na každém pokoji se nachází televize, komoda s úložným prostorem, šatní skříň a kombinace věšáku, věšáku se zrcadlem, popřípadě s botníkem. Na všech pokojích je přístupný bezplatný internet.

Double room
TOPlist

Rezervace - testovací verzeThis website uses cookies to provide services, personalize ads, and analyzing traffic. If you do not accept this fact, please, do not use this website.