Nutzen Sie unserePension und Restaurant Na Pilce

Unterkunft in der Pension Na Pilce

  • Unsere Gäste können in Doppel oder Mehrbettzimmern  mit Bad und WC untergebracht werden. Die Zimmer sind mit  Fernsehen und kostenlosem Wifi ausgestattet.
  • Preis pro Person und Nacht ab 490 Kč.
  • Eigener kostenloser belichteter Parkplatz.
  • Im unseren Restaurant bieten wir Voll – oder Halbpension, aber auch einzelne Gerichte an. Das Restaurant befidet sich im Erdgeschoß der Pension.
  • Hinter der Pension  ist ein neueingerichteter Teich und ein  Steinbruch, beides zum Baden und zum Fischen geeignet.
  • Unsere Pension ist ideal für die, die eine Unterkunft in der Nähe von Jihlava,  Třebíč, Telč und Velké Meziříčí suchen und nicht im Zentrum wohnen wollen.

Cena ubytování v Penzionu Na pilce:

1 dospělá osoba za noc 490 Kč se snídaní s možností dokoupit si polopenzi

Slevy: děti do 3 let bez nároku na stravu a lůžko zdarma
Děti od 3 do 6 let  - 50 %
Děti od 6 do 12 let    -30 %

Dětské akce (školy v přírodě apod) dle věku, počtu osob a délky pobytu  - individuální kalkulace

Lesen Sie die Zimmernbeschreibung und wählen Sie das Zimmer nach Ihrem Wunsch aus.

Unsere Zimmer

Šestilůžkový pokoj s kuchyňkou

Cena od: 550 Kč osoba/noc

Šestilůžkový pokoj s kuchyňkou je určený pro rodinnou dovolenou nebo delší bydlení v našem penzionu. V kuchyňce je jídelní stůl se třemi židlemi.

Pokoj má jednu manželskou postel a dvě samostatné postele. Zbývající dvě lůžka jsou řešena jako přistýlky. Jsou to klasická lůžka zasunutá pod postelí. Oproti běžné posteli je přistýlka o 5 cm kratší, nižší a užší, má rovnou jednodílnou matraci. Přistýlku lze odsunout od postele, vznikne tak samostatné lůžko. Pokoj je vybavený nočním stolkem s lampičkou u každé postele. Na pokoji se nachází televize, komoda s úložným prostorem, šatní skříň a věšák se zrcadlem a botníkem. Na pokoji je přístupný bezplatný internet.

Šestilůžkový pokoj s kuchyňkou

Pětilůžkový pokoj

Cena od: 480 Kč osoba/noc

Pětilůžkové pokoje v penzionu mají vždy manželskou postel a dvě klasické postele. Páté lůžko je řešeno jako přistýlka, která je klasickým lůžkem zasunutým pod postelí. Oproti běžné posteli je o 5 cm kratší, nižší a užší, má rovnou jednodílnou matraci. Přistýlku lze odsunout od postele, vznikne tak samostatné lůžko. Pokoje jsou vybaveny nočním stolkem s lampičkou u každé postele. Na pokoji se nachází televize, komoda s úložným prostorem, šatní skříň a kombinace věšáku, věšáku se zrcadlem, popřípadě s botníkem. Na všech pokojích je přístupný bezplatný internet.

Pětilůžkový pokoj

Čtyřlůžkový pokoj s kuchyňkou

Cena od: 550 Kč osoba/noc

Čtyřlůžkový pokoj s kuchyňkou je určený pro rodinnou dovolenou nebo delší bydlení v našem penzionu. V kuchyňce je jídelní stůl se třemi židlemi.

Pokoj má jednu manželskou postel a jednu klasickou postel. Čtvrté lůžko je řešeno jako přistýlka, která je klasickým lůžkem, je zasunutá pod postelí. Oproti běžné posteli je o 5 cm kratší, nižší a užší, má rovnou jednodílnou matraci. Přistýlku lze odsunout od postele, vznikne tak další samostatné lůžko. Pokoj je vybavený nočním stolkem s lampičkou u každé postele. Na pokoji se nachází televize, komoda s úložným prostorem, šatní skříň a věšák se zrcadlem a botníkem. Na pokoji je přístup k bezplatnému internetu.

Čtyřlůžkový pokoj s kuchyňkou

Čtyřlůžkový pokoj

Cena od: 480 Kč osoba/noc

Čtyřlůžkové pokoje v našem penzionu mají vždy manželskou postel a jednu samostatnou postel. Čtvrté lůžko je řešeno jako přistýlka, která je klasickým lůžkem. Je zasunutá pod postelí, oproti běžné posteli je o 5 cm kratší, nižší a užší, má rovnou jednodílnou matraci. Přistýlku lze odsunout od postele, vznikne tak samostatné lůžko. Pokoje jsou vybaveny nočním stolkem s lampičkou u každé postele. Na pokoji se nachází televize, komoda s úložným prostorem, šatní skříň a kombinace věšáku, věšáku se zrcadlem, popřípadě s botníkem. Na všech pokojích je přístupný bezplatný internet.

Čtyřlůžkový pokoj

Třílůžkový pokoj

Cena od: 480 Kč osoba/noc

Třílůžkové pokoje v našem penzionu mají vždy dvě samostatné postele. Třetí postel je řešena jako přistýlka, která je klasickým lůžkem, je zasunutá pod postelí. Oproti běžné posteli je o 5 cm kratší, nižší a užší, má rovnou jednodílnou matraci. Přistýlku lze odsunout od postele, vznikne tak samostatné lůžko. Pokoje jsou vybaveny nočním stolkem s lampičkou u každé postele. Na pokoji se nachází televize, komoda s úložným prostorem, šatní skříň a kombinace věšáku, věšáku se zrcadlem, popřípadě s botníkem. Na všech pokojích je přístupný bezplatný internet.

Třílůžkový pokoj

Dvoulůžkový pokoj

Cena od: 480 Kč osoba/noc

Dvoulůžkové pokoje v našem penzionu mají variantu s manželskou postelí i s dvěma samostatnými postelemi. Pokoje jsou vybaveny nočním stolkem s lampičkou u každé postele. Na každém pokoji se nachází televize, komoda s úložným prostorem, šatní skříň a kombinace věšáku, věšáku se zrcadlem, popřípadě s botníkem. Na všech pokojích je přístupný bezplatný internet.

Dvoulůžkový pokoj
TOPlist

Rezervace - testovací verzeDiese Website verwendet Cookies, um Dienste bereitzustellen, Anzeigen zu personalisieren und Verkehr zu analysieren. Wenn Sie diese Tatsache nicht akzeptieren, verwenden Sie bitte diese Website nicht.